Raz, dwa, trzy – startujemy

Piątek 13-go nie zawsze musi być pechowy. Właśnie tego dnia w lutym udało nam się przeprowadzić Zebranie Założycielskie Stowarzyszenia „Razem dla Łupek”. Cieszymy się, że 18 osób zdecydowało, że warto zrobić coś dla naszej wsi i powołało do życia Stowarzyszenie, które będzie działać na rzecz rozwoju Łupek, a także na rzecz poprawy życia społeczności wsi. Dziękujemy wszystkim Członkom Założycielom za przybycie. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że chętnych do przyjścia na zebranie było więcej, tyle że nie każdy po prostu mógł. Zapraszamy zatem do wypełnienia deklaracji przystąpienia i dołączenia do nas.

Na chwilę pisania tego wpisu wciąż oczekujemy na rejestrację w KRS, ale to tylko formalność.  I bez tego możemy działać. Nasze Stowarzyszenie to mieszkańcy wsi Łupki. I to właśnie w Nas drzemią ogromne możliwości. Dlatego nie wahajcie się – mówcie o nas swoim sąsiadom, zachęcajcie ich do współpracy (która niekoniecznie musi oznaczać przystąpienie do Stowarzyszenia). Jeśli zaś sami macie ciekawe pomysły lub chcecie coś zmienić w naszej wsi na lepsze, skontaktujcie się z nami.

SHARE IT: