Dzień Dziecka w Łupkach 2015

IMG_02091 czerwca to dzień wszystkich dzieci. Ponieważ w tym roku przypada on w poniedziałek, w Łupkach odbył się on dzień wcześniej – w niedzielę. Za organizację wydarzenia zabrała się Pani Sołtys, której należą się serdeczne podziękowania. Ukłony składamy także w kierunku pogody, która dla dzieci była wręcz wymarzona. Wiejski Dzień Dziecka rozpoczął się o godz. 15.00 – na boisko przybyło kilkadziesiąt dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat. Pierwszą atrakcją był wóz strażacki i możliwość zobaczenia naszej wsi z nieco wyższej perspektywy, niż zazwyczaj. Potem rozpoczęły się wspólne zabawy i konkursy z nagrodami, które prowadził zaprzyjaźniony klaun. Dzieci mogły wysłuchać historii i zwierzętach, poskakać, pobiegać, poprzeciągać linę. A wszystko to było okraszone pysznymi słodkościami – ciastami, ciasteczkami. lodami i owocami. Można było także skosztować smacznej kiełbaski z grilla.

Dla dorosłych mieszkańców Łupek to także doskonała okazja do wspólnego spotkania się i przeprowadzenia sąsiedzkich rozmów. Czy waszym zdaniem to udany Dzień Dziecka i czy uważacie, że to słuszna droga integracja w naszej wsi?

SHARE IT: